www.judonaursynowie.pl

OFERTA

Judo dla dzieci

Klub judo dla dzieciJUDO DLA DZIECI

Klub Judo „Ryś” działa na Ursynowie od 1992 roku. Od początku swojego istnienia podstawową dziedziną działalnosci klubu jest prowadzenie profesjonalnego szkolenia sportowego z zakresu judo. Szkolenie rozpoczynamy już w wieku 5 lat. Dzieciom 5-8 letnim proponujemy zajęcia sportowo-rekreacyjne pod nazwą „Funny Judo” (ang. funny - zabawa). Dzieci w wieku 9-12 lat zapraszamy na treningi judo sportowego. Zajęcia są skierowane zarówno do dziewcząt jak i chłopców.

Judo wyczynowe

JUDO WYCZYNOWE

Od początku swojego istnienia podstawową dziedziną działalności klubu jest prowadzenie szkolenia sportowego z zakresu judo. Rok rocznie nasi zawodnicy zdobywają medale w Mistrzostwach i Pucharach Świata i Europy. W klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski (we wszystkich grupach wiekowych mężczyzn) za ostatnie 20 lat jesteśmy na 3 miejscu w Polsce spośród wszystkich klubów judo w Polsce (zarejestrowanych ponad 400)

Judo dla dorosłych

JUDO DLA DOROSŁYCH.

W Klubie Judo „Ryś” oprócz sportu wyczynowego prowadzimy także zajęcia rekreacyjne.
Od ponad 10 lat istnieje u nas sekcja „Senior Judo” do której należą najstarsi nasi zawodnicy. Senior Judo” to zajęcia w formie rekreacji ruchowej przeznaczone dla osób dorosłych bazujące na najprostszych technikach z zakresu judo.

MMA i samoobrona dla młodzieży

MMA i SAMOOBRONA.

W związku z tym,że zarówno samoobrona jak i MMA korzystają z wielu technik judo,możemy dla zainteresowanych grup (firm) poprowadzić zajęcia z samoobrony lub MMA bazujących na judo. Prawie wszyscy nasi trenerzy posiadają stopnie instruktorów samoobrony. Niektórzy uczestniczą w zawodach i treningach brazylijskiego ju-jitsu

Obozy i kolonie

OBOZY I KOLONIE

Dla najmłodszych (7-12 lat) organizujemy kolonie sportowe, w trakcie których realizujemy bardzo bogaty program rekreacyjny. Dla bardziej zaawansowanych, starszych zawodników, którzy trenują już kilka lat organizujemy obozy sportowe, podczas których realizujemy program szkolenia sportowego. Zawodnicy będący na najwyższym poziomie sportowym uczestniczą w obozach Kadr Narodowych i Kadr Wojewódzkich.

Pikniki, pokazy i festyny

PIKNIKI, FESTYNY, POKAZY, IMPREZY INTEGRACYJNE

Dla szkół, przedszkoli i firm organizujemy:

 • pokazy, pikniki i festyny rodzinne
 • zielone szkoły i obozy integracyjne dla szkół
 • obozy narciarskie i snowboardowe w kraju i za granicą
 • imprezy i szkolenia integracyjne dla firm
Judo dla przedszkoli i szkół

ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

Współpracujemy z 7 szkołami na terenie Ursynowa

 • Gim 94, ul. Na Uboczu 9
 • SP 16, ul. Wilczy Dół 4
 • SP 81, ul. Puszczyka 6
 • SP 322, ul. Dembowskiego 9
 • SP 323, ul. Hirszfelda 10
 • SP 340, ul. Lokajskiego 3
 • Społeczna STO 1, ul. Polinezyjska 10
oraz kilkoma przedszkolami.

Zapraszamy do wspólpracy dyrektorów szkół i przedszkoli, którzy chcieliby dla swoich uczniów zorganizować zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo